Rezerwacje: +48 883 808 888
Pensjonat MAKSYMILIAN: ul. Grunwaldzka 53, 84-230 Rumia
Pokoje Gościnne MAKSYMILIAN: ul. Kamienna 88C, 84-230 Rumia

 • Styl

  Uwielbiamy antyki

  W każdym pokoju znajduje się stylowa, duża szafa na ubrania. Wejście i recepcja zostały w pełni wyposażone przy użyciu stylowych mebli antycznych.

  Zobacz galerię
 • Gdynia

  Jedynie 5 min samochodem

  Pokoje gościnne usytuowane są przy głównej drodze krajowej nr 6, którą w 5minut dojedziemy do Gdyni, a w 15 minut do jej centrum. Nie musisz przepłacać za nocleg w Gdyni.

  Zobacz mapę
 • Łazienka

  W nowoczesnym stylu

  W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka wykonana w wysokim standardzie.

  Zobacz galerię

Specjalna oferta dla firm i pracowników

100% elastyczności - od pojedynczych pokoi gościnnych po całe piętra na wyłączność

Noclegi za 80zł

Atrakcje w pobliżu

Jedną z atrakcji jest największa w europie kaktusiarnia państwa Hinzów. Grupuje ona 6,5 tys. gatunków i odmian sukulentów (kaktusy, agawy, wilczomlecze), wśród których można zobaczyć teksańskie kaktusy wysokie na 7 m, potężne drzewa aloesowe czy „fotele teściowej” – okrągłe kaktusy o średnicy 1 m. W sumie ok. 220 tys. roślin.
Atrakcją dla najmłodszych jest działające w kaktusiarni małe zoo zwierząt pustynnych. Obiekt mieści się przy ul. Partyzantów 2, tel. 671 44 44, zwiedzanie po uzgodnieniu w godz. 9.00 – 17.00. Mieści się przy drodze wyjazdowej do Rewy.

Na terenie miasta znajdują się też (niedaleko hodowli kaktusów) inne atrakcje turystyczne, m.in. ruiny starego kościoła i cmentarza.

Na terenie miasta znajdują się dwa baseny, jeden w Hotelu SPA Faltom, drugi przy gimnazjum nr 1 ul. Rodziewiczówny 10 oraz korty tenisowe i hala widowiskowo-sportowa wraz z pełnowymiarowym boiskiem przy ul. Mickiewicza 49. 

Copyright © 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie i obsługa: WEBPC-GROUP